Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ross Lynch

Ross Lynch

Ross Lynch
alt =
Ross Lynch (červenec 2012)
Narození 29. prosince 1995
Littleton, Colorado, USA

Ross Shor Lynch (29. prosince 1995, Littleton, Colorado, USA) je americký herec, zpěvák, instrumentalista a tanečník. Nejvíce ho proslavila role Austina Moona v seriálu Disney Channel, Austin & Ally a vystupování v rodinné kapele R5 s jeho bratry Rikerem Lynchem, Rockym Lynchem, sestrou Rydel Lynch a rodinným nejlepším kamarádem, Ellingtonem Ratliffem.

Brzký život

Ross Lynch se narodil a vyrůstal u Littletonu v Colorádu. Je druhý nejmladší z 5 sourozenců (Riker Lynch, Rydel Lynch, Rocky Lynch a nejmladší Ryland Lynch). Učil se v domací škole od čtvrté třídy. Dále se učil hraní na kytaru, klavír a zpívání. Je také bratrancem Dereka a Julianne Hough. Ross a jeho rodina se přestěhovala do Los Angeles, Kalifornie v roce 2008, aby si starší bratr Riker splnil sen být v televizním průmyslu. Když byli v Los Angeles, Lynchovi potkali rodinného kamaráda a současného člena kapely, Ellingtona Ratliffa v tanečním souboru The Raising.

Herecká kariéra

Ross byl obsazen na začátku 2011 do seriálu, Austin & Ally, kde hraje hlavní mužskou roli Austina Moona, dospívajícího zpěváka, který se stane přes noc internetovou senzací po tom, co dal na internet video k písni "Double Take". Pilotní díl byl brzo převeden do seriálu. Seriál mě premiéru v prosinci 2011 a byl obnoven pro druhou sérii v březnu 2012. Na začátku roku 2012, Ross začal pracovat na originálním filmu Disney Channel, Teen Beach Movie. Hraje roli Bradyho, můžskou hlavní roli ve filmu, který režíruje Jeffrey Hornaday a byl vydán 19. července 2013 v Americe, v České republice 14.9.2013.

Hudební kariéra

Ross umí hrát na klavír, bicí, kytaru, basu, ukelele, mandolínu a učí se hrát na housle. Tancoval pro Rage Boyz Crew, skupinu, která byla založena taneční společnosti v jižní Kalifornii. Byl také v So You Think You Can Dance a hostoval v show jako Moises Rules! a byl viděn ve filmech jako Grapple s Antonem Troyem. V roce 2009 hrál v Kidz Bop hudebním videu pro "Let It Rock". Ross Lynch hraje na rytmickou kytaru a je jeden z hlavních zpěváků v kapele R5, která se skládá z jeho tří starších sourozenců a jejich kamaráda, Ellingtona Ratliffa. V roce 2010, R5 vydali EP s názvem "Ready Set Rock", které se skládá z písní napsaných především jeho bratry Rikera a Rockyho s jeho sestrou Rydel. V dubnu 2012, R5 oznámili prostřědnictvím jejich webové stránky, že podepsali nahrávací smlouvu s Hollywood Records a plánují udělat club-tour v květnu. R5 také oznámili v létě 2012, že v dalším roce mají v plánu vydat album. Ross také nahrál písně pro Austin & Ally. Tento soundtrack obsahuje píseň "Can't Do It Without You" (úvodní píseň seriálu), "Double Take", "Break Down the Walls", "A Billion Hits", "Not a Love Song", "It's Me, It's You", "Better Together", "Heard It On the Radio" a další. "A Billion Hits" bylo vydáno v digitální verzi 21. února 2012. Na R5 koncertech , R5 zpívají a hrají písně z Austin & Ally včetně "Heard It On the Radio", "Can't Do It Without You", "Double Take, "A Billion Hits" a "Not a Love Song"

Filmografie

Televizní seriály

Rok Název Role Poznámka
2009 Moises Rules! Ross "The Boss" Hostující hvězda, "Mad B-Ball shootout" (Sezóna 1, Epizoda 1)
2011 Austin & Ally Austin Moon Hlavní role; Disney Channel Seriál
2012 Jessie Austin Moon "Austin & Jessie & Ally All Star New Year" (Sezóna 2, Epizoda 6)

Filmy

Rok Název Role Poznámka
2010 Grapple! Aaron Krátký film
2011 A Day as Holly's Kids Hollyino aktuální dítě 1 Krátký film
2013 Teen Beach Movie Brady Disney Channel Originální Film
 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 9819
Měsíc: 135
Den: 4